Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Βύζας Μεγάρων- Εθνικός Πανοράματος 2-2

Δεύτερη βαθμολογική απώλεια για τον πρωτοπόρο Βύζαντα Μεγάρων, που απέσπασε ισοπαλία από τον ψυχωμένο Εθνικό Πανοράματος(2-2).

Οι φιλοξενούμενοι μάλιστα προηγήθηκαν 0-2 με ισάριθμα γκολ του Τζανέτου(13′, 38′), για να ισοφαρίσει ο Βύζας Μεγάρων στην επανάληψη με τέρματα των Σαχόλι(70′ πέναλτι) και Στρατιδάκη(75′). Ντεμπούτο στον πάγκο των Μεγαριτών έκανε ο Θοδωρής Παχατουρίδης.

Διαιτήτευσε ο Ντάουλας. Στο ημίχρονο απέβαλε τον  γυμναστή Λεβεντούρη του Βύζαντα για εξύβριση στο διαιτητή.  ΒΥΖΑΣ: Πορανίοδης, Αμαραντίδης, Φουρνάρης(53′ Λίγδας), Φλέγκας, Φυσαράκης(64′ Τοβορέ), Μανώλης(46′ Φρυγανάς), Κωνσταντινίδης, Καραγιάννης,  Στραιδάκης, Σελμανάι, Σαχόλι.

ΕΘΝΙΚΟΣ: Κολιάκης, Καβάκος(85′ Βασίλης), Μιχαηλίδης, Πουλικίδης, Παναηλίδης, Τζανέτος, Τσουτσάνης, Γεγές, Μανασίδης(83′ Ανδριώτης), Κατσίκης, Γεωργιάδης.