Βύρωνας – Λαύρα Αργυρούπολης 2-0

Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο πέτυχε η Λαύρα Αργυρούπολης στην αναμέτρηση με τον Βύρωνα και νίκησε με 2-0. Στο 20′ ο Διακόπουλος άνοιξε το σκορ με κεφαλιά, ενώ στο 73′ ο Ξένος έκανε χέρι μέσα στην περιοχή της ομάδας του, με τον Λιβανό να εκτελεί εύστοχα το πέναλτι. Οκτώ λεπτά αργότερα (81′) ο Ξένος είδε τη δεύτερη κίτρινη και αποβλήθηκε. Διαιτητής ήταν ο Γεωργιάδης, με βοηθούς τους Λυμπερόπουλο και Τσαλίκη.

ΒΥΡΩΝΑΣ: Μωραϊτης, Καλιανιώτης, Τσιρούδης, Ξένος, Μαρκόπουλος, Ορτάλιος, Λαζάρου (46′ Νταλιάνης), Ρισβάς, Σταύρου, Χαλάστρας (80′ Ζαφείρης), Καγιούλης (66′ Θωμόπουλος)

ΛΑΥΡΑ: Χρηστίδης, Ζακόπουλος, Κολακλίδης, Καλαντίδης, Παγκάκης, Διακόπουλος, Γκόρα (66′ Λιβανός), Πολίτης, Πέτρου (46′ Σμπυράκης), Γρατσίας (58′ Τζανετάκης), Ματσάγκος.