Γαζής: “Καλύτεροι στην επανάληψη”

Το Παλαιό Φάληρο δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα στην έδρα της Αγίας Παρασκευής, με τον Γιάννη Γαζή να δηλώνει μετά το ματς τα εξής:

Θεωρώ ότι από το 20λεπτό έως το 40λεπτό η Αγία Παρακευή ήταν καλύτερη και δίκαια πήρε το προβάδισμα όπου θα μπορούσε να τελειώσει και το μα
τς αφού έχασε μοναδική ευκαιρία να κάνει το 2-0.Στην επανάληψη με την είσοδο των παικτών που ήρθαν από τον πάγκο έχω την άποψη ότι ήμασταν καλύτεροι από τον αντίπαλο και χάσαμε μια μοναδική ευκαιρία στο 95 με τον Αχμέτ να φέρουμε το ματς στα ίσα.Συγχαρητήρια στους παίκτες μου για την προσπάθεια που κατέβαλαν και από σήμερα το βράδυ προετοιμαζόμαστε για το παιχνίδι στην έδρα μας με τον Ήφαιστο που για εμάς είναι τελικός αφού θέλουμε να κλείσουμε ιδανικά την χρονιά.