Β΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Διόνυσος – Νικητές Ανθούσας 1-2

Στο 90΄ λυτρώθηκαν οι Νικητές με γκολ του Φασατάκη.
Ο Διόνυσος έβαλε δύσκολα στους φιλοξενούμενους και κατάφερε για ένα ημίχρονο να διατηρεί ανέπαφη την εστία του.

Στην επανάληψη δέχτηκε γκολ από τα αποδυτήρια στο 47΄ που σημείωσε ο Κυρλάκης, δίνοντας προβάδισμα στους Νικητές. Στο 80΄ ο Λίτσας για τους γηπεδούχους που είχε περάσει ως αλλαγή, έφερε το παιχνίδι στα ίσια 1-1. Το τελικό 1-2, όπως προείπαμε, το πέτυχε ο Φασατάκης στο 90΄.

Διαιτητής του αγώνα Καρράς, με βοηθούς τους Ντόστη και Γκούγκαρη

ΔΙΟΝΥΣΟΣ (Σκαλτσάς) Αλεξόπουλος, Ευγγελάτος Χ., Βαϊόπουλος, Θεοχαράκης, Πουλιάσης, Ευαγγελάτος Κ., Δαβρής (85΄ Μπάκας), Καλογήρου (77΄ Αλεξανδρόπουλος), Αθανασίας (65΄ Λίτσας), Πολυμέρου, Σγουρός (62΄ Μπίτζιος)

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ (Τριανταφύλλου) Φιλάνδρας, Σαββίνος, Νικολακόπουλος, Παπανικολακόπουλος, Μπαβέλας, Σωτηρόπουλος, Κιρλάκης (75΄ Κάτση), Δημητριάδης (83΄ Γυφτέας), Φασατάκης (89΄ Μαγγίνας), Λεμονής, Φενερίδης