Δύο στα δύο η Θύελλα Αγίου Δημητρίου, 2-0 τον Ολυμπιακό Λιοσίων

Ανώτερη, ειδικά στο 2ο ημίχρονο η Θύελλα Αγίου Δημητρίου νίκησε τον Ολυμπιακό Λιοσίων με 2-0 και πέτυχε τη 2η νίκη της σε ισάριθμα ματς, ενώ οι ερυθρόλευκοι έχουν ένα βαθμό.

Οι γηπεδούχοι καθάρισαν το ματς μέσα σε 5 λεπτά, Στο 75′ ο Γιαννακόπουλος με προβολή έκανε το 1-0, με τον Τσαουρδά στο 78′ να διαμορφώνει το τελικό 2-0.

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Ανδρέας Μαντζούνης): Καβακλής, Τζίφας, Μινάι, Σκλαβενίτης, Μπαρδώσας, Ταχιράι, Πατρίκιος (46′ Γιαννακόπουλος) Στάθης, Δελαπόρτας (46′ Τσαουρδάς), Αναστασίου (85′ Τζελέφας), Καλλιοντζάκης (78′ Μπάρδης).

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ (Νίκος Ζουμπατόπουλος) Λευκόπουλος, Τσουκαλάς, Φραγκόπουλος, Παπαδόπουλος, Βασιλάκος, Γωγιός, Τσάτσα, Γκαβζίδης, Αμπελάς (46′ Κοτούλιας), Μπιλικαϊδης (66′ Παναγιωτίδης), Γεωργόπουλος (46′ Γεωργιάδης).