Δύσκολο απόγευμα για Κερατσίνι 3-2 τον ΑΣ Ποντίων που φωνάζει για Λεμπέση

Δύσκολη επικράτηση για το  Κερατσίνι που νίκησε 3-2 τον ΑΣ Ποντίων που «φωνάζει « για την διαιτησία του Λεμπέση.

Οι γηπεδούχοι βρήκαν τον δρόμο προς τα δίχτυα πολύ νωρίς όταν στο 5’ ο Τόγιας πέτυχε το 1-0.  Ένα τέταρτο αργότερα ο Κοττάκης έφερε το ματς στα ίσια ισοφαρίζοντας σε 1-1 και στο 62’ έβαλε μπροστά το Κερατσίνι σκοράροντας για το 1-2.

Πέντε λεπτά αργότερα ο Σοφούλης έβαλε φωτιά στο ματς ισοφαρίζοντας για τους πόντιους σε 2-2.

Το τελικό 2-3 ήρθε πέντε λεπτά πριν την λήξη του παιχνιδιού με σκόρερ τον Λούβη.

ΑΣ Ποντίων: Μπαλτάς, Τόλι, Τόγιας, Νισήριος, Καλμανίδης(78′ Δοξακόπουλος), Παπαδόπουλος, Μελεμενής, Σοφούλης, Λιάσκος(78′ Γκαϊδόγιαννης), Αϊβαλιώτης, Χατζηκυριάκος(65′ Ντομπρίν).

ΑΠΟ Κερατσίνι: Κουτσογιαννούλης, Τσουλχάι, Σφυρογιαννάκης, Γρηγοριάδης, Βαττής, Λουκάτος, Σαουλιάς, Λούβης, Διάκος, Κοττάκης, Κυριακίδης(81′ Τζωρτζάτος).