Ελευθερούπολη – Ειρήνη Πετρούπολης 2-2

Ισόπαλες 2-2 αναδείχθηκαν Ελευθερούπολη και Ειρήνη. Οι δύο ομάδες ήταν ισάξιες αγωνιστικά, με τους γηπεδούχους να προηγούνται στο 22′ με ανάποδο ψαλιδάκι του Γουδέλη. Η απάντηση από την ομάδα της Πετρούπολης ήρθε με την ισοφάριση δύο λεπτά αργότερα (24′) ύστερα από κεφαλιά του Σκεπετάρη. Λίγο πριν την εκπνοή του ημιχρόνου στο 45’+2′ η Ελευθερούπολη κέρδισε πέναλτι, το οποίο εκτέλεσε εύστοχα ο Παπακουνάδης. Στο 62′ η Ειρήνη ισοφάρισε και πάλι με κεφαλιά του Φλαούνη. Διαιτητής ήταν ο Γιαννουγλίδης, με βοηθούς τον Γρίμμα και τον Συνα’ί’τη.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ: Λεσγίδης, Καρδαμπίκης, Καρυπίδης(82′ Βικάτος), Ανδρέου, Παπακουνάδης, Φατούρος, Τσορτανίδης(46′ Τζήμας), Βλάχος, Μαρσέλος(88′ Κυριακόπουλος), Μπίζας

ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ: Μπόζιος, Παπαδόπουλος, Κούλα, Σκεπετάρης, Χαρισάκης, Κατσίπης, Μπίτζας(46′ Φλαούνης), Μουρίκης, Σερέτης(77′ Βέργος), Βαφειάδης, Αλειφτήρας(70′ Κοντούλης)