Επιστροφή στις νίκες για τον ΠΑΟ Ρουφ 3-2 τον Απόλλωνα Χαλανδρίου

Σημαντική νίκη πανηγύρισε ο ΠΑΟ Ρουφ επικρατώντας με 3-2 του Απόλλωνα Χαλανδρίου που πάλεψε το ματς κυρίως στην επανάληψη.

Η ομάδα του κέντρου επέστρεψε στις νίκες μετά την ήττα από τον Πανερυθραϊκό και με το νέο προπονητή Μάριο Παναγιώτου να παρακολουθεί το ματς από την εξέδρα αφού στον πάγκο βρίσκονταν ο Γιάννης Ντάκουρης.

Στο 12′ ο Τετέι έκανε το 1-0 με τον Τουμπουλίδη στο 15′ να σημειώνει το 2-0. Το σκορ ημιχρόνου διαμόρφωσε στο 27′ και πάλι ο Τετέι με τους Αλεξανδράκη στο 82′ και Οικονομόπουλου στο 90′ να σημειώνουν το τελικό 3-2.

ΠΑΟ ΡΟΥΦ (Γιάννης Ντάκουρης) Κουνάδης, Βενάρδος, Τομπουλίδης, Μπένα, Ανδρίκος, Μπανιάς, Επιτροπάκης (78′ Τύρπος), Ψαρράς (90′ Γαλάνης), Δανασής, Ρούπι (86′ Μητταράς), Τεττέι (74′ Ζευκιλλής).

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Χρήστος Βλάχος) Καλλιαμπάκος, Κουτσογκίλας Π. (64′ Κουτσογκίλας Ε.), Κουστουμπάρδης, Ψάλλας, Παπαδόπουλος, Αγκόλι, Σταματής (57′ Απειρανθίτης), Μπαλαχτσής (53′ Αυγέρης), Στεργιώτης (53′ Οικονομόπουλος), Μήτρου, Αλεξανδράκης