Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Άρης Πετρούπολης 0-4

Εύκολο απόγευμα για τον Άρη Πετρούπολης που νίκησε τον ουραγό Θρίαμβο με 4-0 και την ομάδα του Χαϊδαρίου να βρίσκεται ήδη σε δεινή θέση .

Στο 4’ άνοιξε το σκορ ο Θανόπουλος με τον Καραδήμα δέκα λεπτά αργότερα να πραγματοποιεί το 2-0 που ήταν και το σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μισό η ομάδα του Λάκη Σμυρνή σημείωσε αλλά δυο τέρματα  με τους Νίκολι σουτ  στο 64’ (3-0) και Νάτση στο 83’  (4-0).

Διαιτητής ήταν ο  Σφακιανάκης με βοηθούς τους  Κουντουρέλη και Ματσούκα.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Αντώνης Ζαφειριάδης): Μανώλικας, Μπόχτης (46′ Παπουτσής), Λώλος, Καρβούνης (25′ Μπακλαβάς), Τσάκος (46′ Σαφράς), Τζεβελέκος, Δράμης, Ζαχαριάς (65′ Τζαβέλας), Χρήστου, Φούρλας, Καγιανάς

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Λάκης Σμυρνής): Παχατούρας, Λάπα, Τρακόσης, Στασινός, Τσούκης, Ταχιράι, Κυριαζής (65′ Σαγανάς), Χριστούλης (72′ Μαρούσης), Καραδήμας, Θανόπουλος (67′ Νάτσης), Κόμης (46′ Νίκολι).