Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ολυμπιακός Ν. Λιοσίων 0-4

Εύκολο πέρασμα από το Χαϊδάρι για τον Ολυμπιακό Λιοσίων που επιβλήθηκε με 4-0 του  τοπικού Θρίαμβου και ανεβαίνει βαθμολογικά.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν νωρίς το σκορ (1-0) μόλις στο 5 λεπτό με πλασέ του Γεωργακόπουλου και δώδεκα λεπτά αργότερα ο Μιχάλης σκόραρε για το 2-0 με τον Γκαβζίδης στο 25’μετά από ένα δυο με τον Γεωργακόπουλο σημείωσε το 3-0. Στο 55’ ο  Γεωργακόπουλος  πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του τέρμα για το 4-0  πού ήταν και το τελικό σκορ του αγώνα.

Διαιτητής ήταν ο Κοπαλάς με βοηθούς τους Αργυριάδη και Γαλάνη.

Θρίαμβος Χαϊδαρίου (Αντώνης Ζαφειριάδης): Πετράκης, Χατζής, Καρβούνης, Τσιαπάρας, Θεοδώρου (60′ Ιωσηφέλης), Κουτσιμπέλης, Δράμης, Ζαχαριάς, Τζαβέλλας (75′ Φωτσοτζόγλου), Ζαχαρίου, Καγιανάς (88′ Γιάχνης)

Ολυμπιακός Α.Λιοσίων (Σάκης Σάσσαλος): Μυλωνάς (60′ Τσέκα), Παναγιωτίδης, Φραγκόπουλος, Γωγιός (46′ Χριστόπουλος), Παπαδόπουλος Ν., Τεννές, Τσάτσα, Παπαδόπουλος Κ. (46′ Πατέλης), Μιχάλης (46′ Κωτούλιας), Γκαβζίδης, Γεωργακόπουλος