Καματερό – Πανερυθραϊκός 1-2

Στην επόμενη φάση του κυπέλλου προκρίθηκε ο Πανερυθραϊκός που επικράτησε δύσκολα  του Καματερού με 2-1 στο γήπεδο της Λυκόβρυσης.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 55’ με τον Παπαθανασίου και οκτώ λεπτά αργότερα ο Τσίπρα ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 2-0 . Για το Καματερό μείωσε στο 75’ ο Μανάρας. Οι τυπικά γηπεδούχοι θα μπορούσαν στο τέλος να πάνε το ματς στην παράταση αν ο Μήνος είχε καλύτερο τελείωμα στην προσπάθεια του.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Αποστόλου, Καζάντζης, Βασιλόπουλος, Μιχαλόπουλος Καραχάλιος, Χαβέλας (64’ Τρακόσης), Παναγιωτόπουλος (68’ Μήνος), Μανάρας, Συριόπουλος, Βασιλείου, Αρβανιτάκης (56΄Τομαράς)

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ: Μολφέσης, Τριανταφύλλου, Παπαδόπουλος, Σαξανίδης, Γκόλιας, Αδραχτάς, Παπιδάκης (39’ Τσίπρας), Μίκος, Παπαθανασίου, Ματέρης (61’ Δόσης), Παπάζογλου