Καματερό – Σούρμενα 0-2

Συνέχισαν το σερί των επιτυχιών τα Σούρμενα πετυχαίνοντας την τέταρτη νίκη τους στο Καματερό επί της τοπικής ομάδας με 2-0 , οδηγώντας τους ηττημένους σε βαθμολογικό προβληματισμό.

Οι φιλοξενούμενοι πήραν κεφάλι στο σκορ στο 16’ με εξαιρετικό σουτ του Κώτσι έξω από την περιοχή (0-1) και διπλασίασαν τα τέρμα τα τους στο τρίτο λεπτό τον καθυστερήσεων με κεφαλιά του Μασάντο από κόρνερ του Φωστέρη(0-2).

Διαιτητής ήταν ο Χριστοδούλου με βοηθούς τους Σαμοϊλη και Δέτση.

Καματερό (Νίκος Κουνάδης ): Ξυδιάς, Κανακάρης (25΄ λ.τ Ζαχαρόπουλος, 73΄ Τσαγκάρης), Πιτέλης, Σέχου, Τσούτσουρας, Παππάς, Κατσικανταής (58΄ Παναγιωτόπουλος), Μασμανίδης, Διαμαντίδης, Τσιργιώτης (82΄ Γκάνιος), Χαιρετάκης

Σούρμενα (Γιάννης Τάμπρατζης ): Σκυριώτης, Χριστόπουλος, Γιαννόπουλος, Κουμπαρούλης, Γιαννούλακης, Τσέργας, Κώτσι, Χέλμης (74΄ Μακρυγιάννης), Δουγένης (78΄ Μερετσόλια), Μασάντο, Παπαδάκης (46΄ Φωστέρης)