Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Καταιγίδα στο δεύτερο ο Κένταυρος, 9-1 εκτός το Παγκράτι

Ανεβάζοντας την απόδοση του στο δεύτερο ημίχρονο ο Κένταυρος Βριλησσίων διέλυσε το Παγκράτι με 9-1 εκτός έδρας.

Στο 10′ ο Τσαντήλας έκανε το 0-1, σκορ με το οποίο έληξε το πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο οι γηπεδούχοι κατέρρευσαν, και με γκολ των Γκούγκα (52,62′,70′), Μπρίλη (53′,59′,82′) και Δέτση (60′,80′) έφτασαν στην νίκη. Το γκολ της τιμής για τους γηπεδούχους πέτυχε στις καθυστερήσεις ο Ακριτίδης.

ΠΑΓΚΡΆΤΙ: Κελαϊδίτης, Ντουρμετάκης (66′ Κοντογιάννης), Κωνσταντινίδης Γ., Μηνόπουλος, Βασιλειάδης, Αδάμης, Νάνος, Εξακρίδης (61′ Κωνσταντινίδης Α.), Ρίζος, Νεζίρι (61′ Πάλλας), Καλαρίτης (69′ Ακριτίδης).

ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΊΩΝ: Τικταπανίδης, Μπεκιάρης (67′ Μανίκας Β.), Ταουζής, Σταυρόπουλος (59′ Αργυρόπουλος), Γεωργουδάκης(46′ Γκούγκας), Φελέκης (67′ Κουλιούρης), Μανίκας Ν., Γεωργιτζόγλου, Τσαντήλας (59′ Δέτσης), Μπαλατσούρας, Μπρίλης.