Κυριακουλέας: Απορώ με τις διαμαρτυρίες των αντιπάλων μας-Καθαρή η νίκη μας

Ικανοποιημένος παρουσιάστηκε ο προπονητής του Φωστήρα Ηλιούπολης, Παύλος Κυριακουλέας, μετά τη νίκη επί της ΑΕ Χαλανδρίου.

Αναλυτικά, το σχόλιο του

Η νίκη μας ήταν δίκαιη με 3 καθαρά γκολ και απορώ με τις δηλώσεις από πλευράς Χαλανδρίου αν και δικαίωμα τους είναι να ισχυρίζονται ότι θέλουν. Ας μας πουν ποιο γκολ είναι αμφισβητούμενο. Τέλος πάντων ας μην μπούμε σε αυτή τη διαδικασία. Μια καθαρά νίκη σε αντίξοες πολύ δύσκολες καιρικές συνθήκες που δεν άφηναν οι άνεμοι και η δυνατή βροχή να παίξουμε ποδόσφαιρο αξιώσεων. Εμείς προηγηθήκαμε 0-2 στο ημίχρονο και κάπου εκεί αδρανήσαμε ώστε να δώσουμε δικαίωμα στους αντιπαλους να μας ισοφαρίσουν. Ευτυχώς στα επόμενα δυο λεπτά καταφέραμε και αντιδράσαμε με ένα πολύ όμορφο γκολ και είχαμε και τις ευκαιρίες να έχουμε και άλλα τέρματα αλλά δεν τις αξιοποιήσαμε. Τέλος καλό όλα καλά.