Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

Λέοντες…στην Νίκαια 2-1 την ΑΕ Χατζηκυριακείου

Δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα σε δυο αγώνες, για τους Λέοντες Καμινίων που νίκησαν στην Νίκαια την ΑΕ Χατζυκυριακείου με 2-1

Οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν με μια μεγάλη ευκαιρία όταν κεφαλιά του Βέτσικα σταμάτησε στο δοκάρι του Βλαχάκη, αλλά δέχθηκαν το 0-1 επτά λεπτά αργότερα από τον Αλεξέλη.

Στο 18΄ο Kryemadhi ισοφάρισε για το Χατζηκυριάκειο σε 1-1. Το τέρμα που έδωσε την νίκη στους φιλοξενούμενους σημείωσε ο Κεκάκος στο 75’ Λίγα λεπτά αργότερα η ομάδα του Φώτη Πολίτη είχε δοκάρι με τον Κωνσταντάρα.

Διαιτητής ήταν ο Βουτσάς.

ΑΕ Χατζηκυριακείου: Κάββουρας, Παπαθέου, Μαρουσάκης, Παλαιστίνης, Διακογιάννης, Μπάλιας(60′ Ελευθεριάδης), Τεβζάτζε(81′ Φιλίππου), Σκρίμπας, Βέτσικας(60′ Σαμουρίδης), Μπαλτιμάς, Kryemadhi.

Λέοντες Καμινίων: Βλαχάκης, Μαραγκός, Κανελλόπουλος(80′ Κουτσούμπας), Σκούρτη, Κόκκωρης(39′ λ.τρ. Azer), Διαμαντόπουλος, Καραγιάννης(60′ Μιχαηλίδης), Τσάτσης(80′ Ζούβελος), Κεκάκος, Mitre, Αλεξέλης(60′ Κωνσταντάρας).