Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Λευκή ισοπαλία με… ξύλο στο Πανιώνιος Καισαριανής – Τριφυλλιακός

Σε ένα ματς που σημαδεύτηκε από την την επίθεση του γκολκίπερ των γηπεδούχων στον διαιτητή Θώμογλου στο ημίχρονο του αγώνα, Πανιώνιος Καισαριανής και Τριφυλλιακός έμειναν στο 0-0.

Συγκεκριμένα μετά την λήξη του ημιχρόνου ο γκολκίπερ του Πανιωνίου Αλευρής σύμφωνα με το φύλλο αγώνα χτύπησε τον διαιτητή του αγώνα και φυσικά αποβλήθηκε…Οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν το ματς με 9 παίχτες, αφού στο 85′ αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη και ο Αλεξίου.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ: Αλευρής, Διονυσόπουλος, Μελίγος, Καρακώστας, Απέργης, Αλεξίου, Γιορδαμνής (46′ Τουλουμτζής), Γιαζιτζόγλου (85′ Λιάπας), Μπανάς (59′ Μπαρμπαλιάς) Βλαχογιάννης (59′ Μερμύγγης), Οικονομόπουλος (70′ Βουτζαλής).

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ: Μοδιάτης, Σάνι, Στρουμπούλης, Παρδάλης, Κατσαρός, Πανταζής (80′ Δεληγιάννης), Παυλόπουλος (59′ Λιάπης), Μαλέλι (63′ Βαλασιάδης), Γεωργίου, Ζάχαρης (80′ Τριπερίνας), Χαβος.