Ε.Π.Σ.Α

Μελίσσια-Καματερό 3-2 (2-2 καν. διάρκεια)

Στη διαδικασία της παράτασης πήραν την πρόκριση τα Μελίσσα που επικράτησαν με 3-2 του Καματερού.

Οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ στο 29’ με τον Παναγιωτόπουλο και στο 40’ ο Ζανίκος με πέναλτι ισοφάρισε σε 1-1. Πάλι ο Ζανίκος στο 54’ έκανε το 2-1 και στο 56’ ο Γκάνιος έφερε το ματς στα …ίσα (2-2). Στο 60’ είχε δοκάρι ο Μπίμπιζας. Έτσι έληξε το 90λέπτο και στην παράταση και στο 94’ ο Ι. Φακής διαμόρφωσε το τελικό 3-2.

Άριστη η διαιτησία των Κ. Περράκη, Μπάγια και Αθανασίου.

ΜΕΛΙΣΣΙΑ: Τιανάσι, Καραπαναγιώτης (70’ Κανέλλος), Τσιριγώτης (46’ Κυριακόπουλος), Ντεντόπουλος, Πάσαρης, Δ. Φακής, Παπαχρήστος (60’ Δήμος), Πουλάκης, Ζανίκος (110’ Μπουράντ), Ι. Φακής, Μπεκατώρος.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Παπαδιώτης, Παπαϊωάννου (119’ Καριαλέτσης), Ανδριτσόπουλος, Παππάς, Μπίμπιζας (81’ Χαβέλας), Δράμι, Γκάνιος, Δημητρόπουλος (57’ Τσιριγώτης), Πετανάι, Παναγιωτόπουλος, Χαιρετάκης.