6ος Όμιλος

Μολαϊκός – Προοδευτική 0-2

Πολύ καλή εμφάνιση παρουσίασε η Προοδευτική σε φιλικό παιχνίδι που διεξήχθει στους Μολάους με αντίπαλο την τοπική ομάδα. Η Προο άνοιξε το σκορ στο πρώτο ημίχρονο  με φάουλ του  Μανωλιά και διπλασίασέ σε τα τέρματα της στην επανάληψη με γκολ του Ξυγκάκη (2-0)

Προοδευτική(Αντώνης Καλαμακης): Κατσούλης Αποστόλου Μανωλιάς Βαλιούτης Βασιλείου Παλάτσιος Θεοδωρίδης Κρίστιαν Τζανιδάκης Κυριαζής Γαβράς

Στο δεύτερό μέρος αγωνίστηκαν οι : Πράνταλος, Αντωνίου, Δηλαβέρης,  Ξυγκάκης, Μπρουζντα Ντουρμίση, Γριζανίτης Ζαχαράκης Λαντζούνης, Νικολακόπουλος.

Δεν αγωνίσθηκαν και έκαναν προπόνηση οι  Μαούνης, Σφυρογιαννάκης, Κοντός, Τζιτζικαλάκης και  Φρυγανιώτης.

**Η διοίκηση της Προοδευτικής ευχαριστεί την ομάδα του Μωλαϊκού  για την άψογη φιλοξενία και περιμένει τον  σύλλογο στην έδρα της  για να ανταποδώσει.