Νέοι Δραπετσώνας – Ατρόμητος Πειραιά 0-5

Ένας Ατρόμητος από τα παλιά εμφανίστηκε στη Δραπετσώνα όπου σάρωσε με 0-5 τους Νέους.

Ήταν το ιδανικό ξεκίνημα για τους Καμινιώτες που έδειξαν ότι  ξαναβρίσκουν την δύναμη τους.

Στο 15’ ο Μητρόπουλος με πέναλτι άνοιξε το σκορ για να διπλασιάσει στο 32΄ο Τζωρτζάτος.

Στην επανάληψη οι νικητές μπήκαν με φούρια στο παιχνίδι και μέσα σε επτά λεπτά σημείωσαν τρία ακόμα τέρματα με τους Σαούλια(47’), για να κλείσει το σκορ με δυο δικά του γκολ ο Γεωργίου(50′, 52’).

Κάπου εκεί το παιχνίδι ουσιαστικά ολοκληρώθηκε…

Διαιτήτευσε ο Χατζηγιάννης

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: Δεμεσλής , Παπαδόπουλος, Γιακασίκογλου( 81’ Καραμάνης) , Φίτσο , Κονόμη, Τσελεπής Α., Τσελεπής Σ., Καραγιάννης , Μπεκιράι, Οστά Χασάν, Κυριακίδης ( 39’ λ.τρ. Στακάι)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.: Παπαδόπουλος Κ., Παπαδόπουλος Δ.(53′ Μαραγκός, 67′ Αράπογλου) , Κεσανίδης, Τζωρτζάτος, Γεωργίου( 67′ Καριώτης) , Σαουλιάς, Αυτζής, Λουβής , Μιρντίτα, Μητρόπουλος( 53′ Σταμούλης) Κοντάκος ( 57′ Θηραίος)