Ε.Π.Σ.Π.

Νέοι Ευγενείας – ΑΕ Περάματος 0-3

Στην επανάληψη η ΑΕ Περάματος βρήκε δίκτυα και νίκησε άνετα τους Νέους  Ευγενείας με 3-0 .

Οι φιλοξενούμενοι ήταν καλύτεροι και είχαν δυο δοκάρια στο α’ μέρος με τους Κολιούση 10’, Τσαγκάρη 19’.

Το σκορ άνοιξε ο Κολιούσης στο 49’ ,  για να σημειωθούν δυο ακόμα τέρματα μέσα σε ένα λεπτό . Στο 64΄από τον Καλιακούδα και στο 65΄με φαλτσαριστό σουτ  του Τσαγκάρη ένα γκολ για όσκαρ.

Οι Περαματιώτες ζήτησαν δυο πέναλτι από τον διαιτητή Ντινιωτάκη στο 9’ σε χέρι αμυντικού και στο 30’ σε ανατροπή του Τσαγκάρη.

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ : Βλαχόπουλος, Καραμπετιάν, Ευτυχίδης, Λοξός, Ψηλοπάτης, Ευγενίας( 57’ Μπαρέλης) Μανώλης, Αθανασάκης, Σταματέλος, ( 72’ Παπανδρέου) Νομικός, Πρωτόπαπας ( 57’ Γκαλημανάς)

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Κούμης( 46’ λ.τρ Λολέας) Παναγιωτάκης, Μικρούλης Κάνδιας  ( 78’ Κοκάρης) , Μαούνης, Φίλων , Τσαγκάρης, Κολέζι( 85’΄Λιόσης) , Γιαλελής, Κολιούσης, Καλιακούδας