Νίκη και ανατροπή το Κουκάκι

Μπορεί να βρέθηκε πίσω στο σκορ στο πρώτο μέρος, όμως το Κουκάκι επικράτησε τελικά 2-1 στην έδρα της Κορωνίδας. Στο 26′ ο Βελέντζας σούταρε από μακριά και άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους που ολοκλήρωσαν την χρονιά στην δέκατη θέση μαζί με τον Φοίνικα Περιστερίου έχοντας 40 βαθμούς. Στο δεύτερο ημίχρονο οι κυανόλευκοι βρήκαν τα ψυχικά αποθέματα και πήραν την νίκη χάρις σε γκολ του Κοσμά στο 54′ από κεφαλιά και διπλή προσπάθεια του Καρούμπαλη στο 73′. Επίσης, ο Φραγκόπουλος είχε δοκάρι για την ανατροπή τρία λεπτά νωρίτερα από το τέρμα του Καρούμπαλη που έφερε ένατο το Κουκάκι με 41 βαθμούς.

Διαιτητές: Κοκαρίδας, Πασπάτης, Αθανασίου.

Κορωνίδα: Μπόνης, Ρόκος, Λυερός, Μαργέλος, Μπραβάκος, Αθανασόπουλος, Βελέντζας, Αντωνόπουλος (74′ Παναγιώτου), Κώττης, Φετάνης (56′ Κόκκινος), Καμπίτσης (64′ Περιφεράκης).

Κουκάκι: Ράθωσης, Φραγκόπουλος, Παπακώστας, Κασιμιώτης, Παπαδόπουλος, Κοσμάς, Παπαμιχαλόπουλος, Τσαμπάζης, Σταμούλης, Καρούμπαλης, Μαλάμης.