Νίκη στο φιλικό με ΑΟ Ιλίου

Σε προπονητικό φιλικό κόντρα στον πρωτόπορο του 2ου ομίλου (της Β΄Αθηνών) ΑΟ Ιλίου, ο ΠΑΟ Καματερού νίκησε με σκορ 3-0. Με το φιλικό αυτό ο Νίκος Κουνάδης είδε σε τι κατάσταση βρίσκονται οι παίκτες του ύστερα απο την περίοδο των εορτών παράλληλα δοκίμασε σχήματα καθώς παρέταξε δυο ενδεκάδες σε κάθε ημίχρονο.

Στο καθαρά αγωνιστικό μέρος δοκάρι είχε ο Παναγιωτόπουλος στο 3΄.

Το 1-0 σημείωσε με υπέροχο σουτ ο Χαιρετάκης στο 39΄.  Στο 69΄ο Τσαγκάρης με μπάσιμο και διαγώνιο σουτ έγραψε το 2-0 ενω το τελικό 3-0 σημείωσε ο Γκάνιος με απευθείας χτύπημα φουλ στο 84΄.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ: Ξυδιάς, Μασμανίδης (46΄Ντούπης), Πιτέλης (46΄ Βασιλάκος), Παππάς (46΄ Σέχου), Κανακάρης (46΄ Καρκαλέτσης), Λουβερδής (46΄Τσαγκάρης), Παναγιωτόπουλος (46΄Σαχά), Χαιρετάκης (46΄ Ζοζέφ), Ζαχαρόπουλος (46΄ Ελευθερόγλου), Διαμαντίδης (46΄ Γκάνιος), Τσιργιώτης (46΄ Τσούτσουρας)