Νικολακάκης- Λαυρεωτική 0-2

Τη δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα πέτυχε η Λαυρεωτική που υπέταξε στην Αγία Άννα τον Νικολακάκη με 2-0 και ανήλθε βαθμολογικά.

Οι φιλοξενούμενοι σφράγισαν την νίκη τους σε τέσσερα λεπτά στην επανάληψη χάρη στα γκολ των Απέργη(74′) και Μεντί(79′). Η Λαυρεωτική είχε και δοκάρι με τον Γιαχάεβ(30′). Με δέκα ολοκλήρωσαν το ματς αμφότερες οι ομάδες, λόγω αποβολών των Πεΐδη(71΄) και Μεντί(80′).

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μανιώτης, Γκοντά, Καραθανάσης.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ: Κολλιάκης, Δαμιανίδης, Καραγιαννίδης, Παπαδόπουλος, Τσαπανίδης, Πεΐδης, Γκίτζος (46’ Νταγιάντας), Καβάσης (65’ Καλέρης), Εγιουρούμ, Πιτσούνης, Μουκάνης (77’ Σταύρος).

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ: Παππάς, Απέργης (90’ Βουκελάτος), Μαρινάκης, Πώχος, Παντελιάς, Χάλαρης, Τζώρας (65’ Χουσεΐν), Μαραγκός, Μεντί, Γιαχάεβ (85’ Ακαρέπης), Σεΐντι.