Νικολαϊδης: “Οφείλουμε να προχωρήσουμε”

Απογοητευμένος οι παρουσιάστηκε ο προπονητής της Αθηναίας, Γαλινος Νικολαιδης υποστηρίζοντας μετά το ματς τα εξηw:Καταφέραμε και σκοράραμε ένα πολύ όμορφο γκολ του πλεξιδα ύστερα από όμορφο συνδυασμό και στο τέλος πολύ όμορφη προσωπική ενέργεια του παίχτη το πρώτο ημίχρονο δεν κινδυνέψαμε ιδιαίτερα παρά μόνο σε μια αδράνεια στο τέρμα μας.. μπήκαμε στο δεύτερο ημίχρονο αποφασισμένοι καταφέραμε και διπλασιασαμε τα γκολ και ανεβήκαμε ψυχολογικά το Χαϊδάρι μας πίεσε είχε ένα δοκάρι χωρίς όμως να απειλούμαστε ιδιαίτερα.. στο 85 μια άστοχη έξοδος μας στοίχισε έγινε το 2-1 και στο 90 από μακρινό σουτ το 2-2.. νομίζω δικαιούμασταν την νίκη αλλά το ποδόσφαιρο έτσι Φμείναι λήγει όταν σφυρίξει ο διαιτητής.. συνχαρητηρια στην διαιτησία και στο Χαϊδάρι. Συνεχίζουμε την δουλεια και κοιτάζουμε να ετοιμαστούμε για το επόμενο παιχνίδι με τον Φωστήρα