Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

Οι Σαλαμινομάχοι “λύγισαν” τους Λέοντες με 1-0

Τρία στα τρία για τους Σαλαμινομάχους που νίκησαν στον Ρέντη τους Λέοντες Καμινίων με 1-0 και παρέμειναν στην κορυφή .

Στο 3’ λεπτό οι φιλοξενούμενοι έχασαν πέναλτι όταν ο Ασλάνι νικήθηκε από τον τερματοφύλακα Φρατζεσκάκη. Το νικητήριο τέρμα σημειώθηκε στο δεύτερο ημίχρονο από τον Ιλάνογλου στο 68’ που με υπέροχη ενέργεια πλάσαρε ιδανικά  .

Διαιτητής ήταν ο Φυρογένης.

Λέοντες  Καμινίων: Φρατζεσκάκης (25′ λ.τρ. Τράικο), Μαραγκός, Κανελλόπουλος (78′ Ζούβελος), Σκούρτης, Κόκκωρης (46′ Αζέρ), Καραγιάννης, Τσάτσης (70′ Μαστρομηνάς), Κεκάκος, Μίτρε, Κωνσταντάρας (46′ Τριγύρης).

Σαλαμινομάχοι: Βουδούρης, Νομικός, Αποστολίδης(77′ Κούκης), Stoiku, Σαράτσι, Περράκης(84′ Πέτσι), Πασαλής, Aslanni, Ιλάνογλου(84′ Μακρής), Τάνκας(72′ Σιγάλας), Ευαγγέλου(81’ Ραμφος).