Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

Ολυμπιακός Περάματος- Θησέας 2-0

Στις λεπτομέρειες ο Ολυμπιακός Περάματος  ξεπέρασε το εμπόδιο του αξιόμαχου Θησέα με 2-0 και συνέχισε με νίκη στο πρωτάθλημα.

Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο για τους νικητές έβαλαν οι Τερζίου(25’ απευθείας φάουλ) και Κανταρτζής(63’).  Νέα θετική εμφάνιση από τον ταλαντούχο Άγγελο Σαββατιανό για τον Ολυμπιακό Περάματος.

Με δέκα ολοκλήρωσαν και οι δυο ομάδες τον αγώνα, λόγω αποβολών με δεύτερη κίτρινη των Χαλιλάι(89’) και Μαρκασιώτη(90’).

Διαιτήτευσε ο Φυρογένης.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Ανδρεάδης, Μανωλόπουλος(59’ Μαρκασιώτης), Στέφας, Κεφαλίδης, Θεοδωρακάκης, Σκλήβας, Κασαλής(55’ λ.τρ. Σαββατιανός), Σκαρτάδος, Παγώνης(86’ Κασιμάτης), Τερζίου(69’ Δημητρίου), Κανταρτζής.

ΘΗΣΕΑΣ: Τσιαβός, Μουστάκης, Γιαννούσας, Αλευρειάδης(43’ Βλαχουτσάκος), Κουτσονικόλας, Γκούμας, Κοζανίτης, Παρεμουζιάν(85’ Χαιρέτας), Χαλιλάι, Δάππας(69’ Κουκουβίνος), Δεληαντωνίου(43’ Αγκόλι).