Ε.Π.Σ.Π.

Ο Κομνηνός “εκτύπωσε” το εισιτήριο στην παράταση για τους Σαλαμινομάχους

Με τέρμα του Κομνηνού στην έναρξη της παράτασης οι Σαλαμινομάχοι πέρασαν στην επόμενη φάση του κυπέλλου της ΕΠΣ Πειραιά επί του ΑΣ Κωφών, που έδειξε τα δόντια του όταν μπήκε μπροστά στο σκορ με τον Γονατά στο 25’.

Στο δεύτερο μέρος και στο 66’ ο Κάρλος έφερε την ισορροπία στο ματς όταν ισοφάρισε σε 1-1, σκορ που έμεινε ως το τέλος του 90λεπτου και οδήγησε το παιχνίδι στην παράταση.

Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Λαθύρης.

Ε.Π.Ο Σαλαμινομάχοι: Βορρίσης, Νομικός(84′ Κομνηνός), Αποστολίδης, Στόϊκο, Σαράτσι, Περάκης, Κάρλος, Ασλάνι, Κούκης(77′ Καρκαλής), Ράμφος Ε.(110′ Γκιζόπουλος), Ράμφος Κ.(61′ Κεχαγιάς).

ΑΣ Κωφών: Γουσγουνέλης, Μπερίκος(66′ Μιχάλης), Ζαχαρίας, Σάββας, Τζεγιαννάκης, Σφυρής(105′ Πόλιας), Αθανασόπουλος, Μαύρος, Τσορτανίδης, Γονατάς, Τσιτουρίδης(77′ Τοπίκογλου).