Παλαιό Φάληρο – Καματερό 1-3

Σπουδαία νίκη με ανατροπή σημείωσε το Καματερό επί του Παλαιού Φαλήρου επικρατώντας με 3-1

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ  στο 37’ με όμορφη ατομική προσπάθεια του Διγενή. Στο 41’ ακυρώθηκε γκολ του Γκάνιου ως οφσάιντ. Ένα λεπτό πριν την ανάπαυλα του ημιχρόνου ο Παναγιωτόπουλος με φάουλ ισοφάρισε σε 1-1  για την ομάδα του Νίκου Κουνάδη.

Στο 51’ Ο Γκάνιος τετ-α-τετ με τον τερματοφύλακα του Φαλήρου δεν μπόρεσε να τον νικήσει και στο 72’ το Καματερό με τον Διαμαντίδη γύρισε το ματς πραγματοποιώντας το 1-2

Στο 90’ ο Πετανάι κλείδωσε την νίκη για το Καματερό σκοράροντας για το 1-3.

Διαιτητής ήταν ο Καλογερόπουλος με βοηθούς τους Γενναίο και Τσαγκάρη

Παλαιό Φάληρο : Αντωνιάδης,Γκιώνης, Ναρλιάν (82′ Σαμπάνης) Μπέλερης, Νταβίδας, Χασιώτης (75′ Λεκαράκος), Κωνσταντινίδης, Σκόρδος (59′ Φωτιάδης), Καλλιοντζάκης, Πασάς, Διγενής (65′ Αργυριάδης)

ΠΑΟ Καματερού:Ξυδιάς, Βασιλάκος (85′ λ.τρ.Ζαχαρόπουλος), Πιτέλης , Χατζίτσε, Σέχου, Καρκαλέτσης (46′ Παππάς), Πετανάι, Λουβερδής, Γκάνιος (58′ Διαμαντίδης), Παναγιωτόπουλος, Κατσικανταής (90′ Ελευθερόγλου)