Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Παμπαιανικός – Μαρκό 0-7

Η Μαρκο πέρασε σαν σίφουνας από την Παιανία νικώντας με 7-0 τον Παμπαιανικό, με τρία γκολ στο πρώτο ημίχρονο και τέσσερα στο δεύτερο. Επιθετικός μονόλογος των φιλοξενούμενων που κυνηγού πλέον τη διαφορά τερμάτων με τη συγκάτοικο τους Βάρη.
Τα γκολ, στο 29΄ ο Τσίκλος, στο 30΄ ο Καλιαμπάκας και στο 36΄ ο Χίσο έκαναν το 0-3 για το πρώτο ημίχρονο. Στο 48΄ ο Πλιάγκας έκανε το 4-0, στο 67΄ ο Χίσο το 5-0, στο 84΄ και στο 94΄ ο Φουκαράς έγραψε το τελικό 7-0 με δύο δικά του γκολ.

Διαιτητής του αγώνα Ζαχαρόπουλος, με βοηθούς τους Τζαφόλια Β. και Κουτζιακουτζίδη.