Β΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.

Πανλιοσιακός- Λαμπερή Ελευσίνας 2-4

Νικηφόρα…πρεμιέρα μέσα Νοεμβρίου για τη Λαμπερή Ελευσίνας, που αν και έμεινε πίσω στο σκορ με 2-0, επικράτησε τελικά με 4-2 του αξιόμαχου Πανλιοσιακού.

Οι γηπεδούχοι μπήκαν πολύ δυνατά στο ματς και προηγήθηκαν στο πρώτο δεκάλεπτο 2-0 με γκολ των Σασχανίδη(3) και  Σκόρδα(8′).

Στην επανάληψη οι Ελευσίνιοι μπήκαν πιο αποφασιαστικά και έφτασαν σε μια επική ανατροπή χάρη σε τρία γκολ του Νικόλα(79′, 86′, 90′) και ένα του Καλομενίδη(48′).

Διαιτήτευσε ο Καργάκος.

ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ: Μαργάρης, Καλαϊτζίδης, Ράζος, Γκουφόπουλος, Ελεύθερος, Αρβανίτης, Χατζηγιάννης(78′ Λίλα), Καψίου(78′ Καμίλης), Σκόρδας(90′ Σκύβαλος), Σασχανίδης, Καριόρης.

ΛΑΜΠΕΡΗ: Νάσης, Παπασταματίου, Ρούσσης, Μέμεζας, Γεωργίου(59′ Χάλας), Καλιτσουνάκης(87′ Κωστακόπουλος), Νικόλα, Ευαγγελάτος, Πατιστής, Τζάνος Π.(68′ Κωτσής), Καλομενίδης.