Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

Παννεαπολικός- Αστέρας Νίκαιας 2-2

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 2-0 από το πρώτο μέρος, στην επανάληψη ο Αστέρας Νίκαιας δεν παράτησε το ματς και ισοφάρισε σε 2-2 τον Παννεαπολικό.

Οι γηπεδούχοι στο πρώτο ημίχρονο πήραν “κεφάλι” στο σκορ με 2-0, χάρη σε γκολ των Κωνσταντινίδη(25′) και  Σαριανίδη(38′ πέναλτι).

Στο δεύτερο μέρος η ομάδα του Θεολόγου Ρενιέρη αντέδρασε και έφτασε σε πέντε λεπτά στην ισοφάριση με γκολ των Χατζηλάρη(59′) και  Συρίγου(64′).

Διαιτήτευσε ο Λεμπέσης.

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ: Τσίλης, Βουμβάκης, Μπενάκης(78′ Ανδρέου), Ζημινόπουλος, Κουρκουλιώτης, Πλατσιδάκης(86′ Χατζηανδρέου), Ζώης(7′ Μαραγκός), Νομικός, Κωνσταντινίδης, Σαριανίδης, Ρενιέρης.

ΑΣΤΕΡΑΣ: Πνευματικός, Τσιτούρας, Αθανασιάδης(46′ Κωσταράς), Ζαρκαδούλας, Συρίγος, Ζούγρας, Παπανδρέου(73′ Σαμιώτης), Πανταζόγλου, Χατζηλάρης(90′ Δαμίγος), Αποστολάκης(86′ Μανιατάκης), Σπαντίδης.