ΠΑΟΚ Μάνδρας – Ηρακλής Ελευσίνας 1-1

Γκέλα για τον Ηρακλή Ελευσίνας, που έμεινε στο 1-1 με τον δυναμικό ΠΑΟΚ Μάνδρας.

Το ματς κρίθηκε στο πρώτο μέρος με τους γηπεδούχους να προηγούνται με τον Ριζάι στο  36’ και τον Ηρακλή να ισοφαρίζει με τον  Πατσιονίδη Β. Στις  καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου( 45’ +1’).

Οι φιλοξενούμενοι είχαν και δύο δοκάρια με τους Γκόρο(62’) και Τσεβα(88’), ενώ ο ΠΑΟΚ έχασε δου πολύ καλές ευκαρίες με τον Κοπαλά στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Πολύ καλός ο διαιτητής Αλιάγας. Σοβαρά παράπονα όμως έχει ο Ηρακλής από το βοηθό Δομπρογιάννη.

ΠΑΟΚ: Σπάχια, Κακοσίμος, Πέτρου Α.(69’ Πετσίτης), Δρούγος, Λογαρακης, Θεοδρόπουλος ,Κοπαλάς(90 Πέτρου Β.), Ματζιούρας, Ριζάι, Λάσκος(65’ Ευαγγέλου), Παπακωνσταντίνου.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Τζωρτζινάκης, Τζαφέρης, Κάτσος, Σκαμαντζούρας, Πατσιονίδης Β., Πατσιονίδης Κ., Μουράτι, Κόρμαλης(67’ Πέππας), Τσεβάς, Γκόρος(90’ Μπόικα), Κώνστας, Κατσάφαρος(77’ Μουράτι)