Πεντάρα για τη Διάνα Ηλιούπολης

Την δεύτερη φιλική νίκη της χρονιάς σημείωσε το απόγευμα της Τετάρτης στο Β’ Δημοτικό γήπεδο της Ηλιούπολης η ΔΙΑΝΑ του Άκη Μιχαηλίδη, προετοιμαζόμενη για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας της ΕΠΣΑ που θα αρχίσει στις 22 Σεπτεμβρίου.

Η ΔΙΑΝΑ επικράτησε με 5-1 του Άρη Βούλας, πραγματοποιώντας μια εξαιρετική εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο όταν και προηγήθηκε με 4-0, με τέρματα του Νίκου Κετσετζόγλου, του Μάριου Κουτρούλη και του Γιώργου Ντζαβίδα (2).

Στο δεύτερο ημίχρονο οι φιλοξενούμενοι μείωσαν αρχικά, αλλά στην λήξη της συνάντησης ο Γιώργος Ντζαβίδας πέτυχε το τρίτο προσωπικό του γκολ και το 5ο της ΔΙΑΝΑ.

Αράχωβας, Ζουμπουνέλης, Χίσα, Γιαννουλάκης, Τζιβελέκης, Νίκολι, Ντζαβίδας, Κουτρούλης, Κετσετζόγλου, Βλάχος, Καλλέρης. Αγωνίστηκαν ακόμη οι Ζιώβας, Κωτσοβός, Μπαλαφούτης, Μπουραζάς, Ραζάκ, Ζώης, Πατινιώτης, Καλαμαράς.