Περίπατο με Αττικό ο Θρίαμβος

Εύκολη επικράτηση του Θρίαμβου Αθηνών επί του Αττικού με 4-0 με τους νικητές να βρίσκονται στην 5η θέση της κατάταξης με 47 πόντους .

Στο 40’ ο Σπανός με κεφαλιά σημείωσε το 1-0  που ήταν και το σκορ ημιχρόνου . Στο δευτερο μέρος οι γηπεδούχοι πέτυχαν άλλα τρια τέρματα με τους Φατσέα στο 58’ , Αρώνη στο αμέσως επόμενο λεπτό και Χαζίσα στο 64’.

Διαιτητές ήταν οι  Τσατσούλης, Μπεκιάρι  και  Καραγιώργος.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ: Κόρδας, Χατζίου (51′ Φατσέας), Ευαγγελόπουλος, Εστυλιανίδης, Σκούρας, Δημογιάννης, Αρώνης, Χαζίσας, Τσοχαντάρης (64′ Κατσορίδας), Σπανός (62′ Κατσαρός), Ζαχαρόπουλος.

ΑΤΤΙΚΟΣ: Ξυδιάς, Γραμματικόπουλος, Κουγιουμτζάκης, Κουλουκτσής, Κανελλόπουλος, Πάι (61′ Αλουσάι), Λαπαρδάς, Παναγόπουλος, Καπαρδέλλης, Κανέλλος (46′ Τσίπας), Κοτούλιας (85′ Κουλουριώτης).