Πετράλωνα-Απόλλωνας Χαλανδρίου 4-0

Ένα ημίχρονο πολύ καλής απόδοσης ήταν αρκετό για τα Πετράλωνα ώστε να φτάσουν σε ευρεία νίκη επί του Απόλλωνα Χαλανδρίου με 4-0. Οι γηπεδούχοι στο πρώτο 45λεπτο σημείωσαν τα τρία από τα τέσσερα τέρματά τους. Στο 5’ ο Ανδρίκος άνοιξε το σκορ και στο 28’ ο Μπουντίβας σημείωσε το 2-0. Το 3-0 έκανε στο 37’ ο Γκούγκας και στο 76’ ο Χέλμης με πλασέ διαμόρφωσε το τελικό 4-0. Στο 14’ είχε δοκάρι ο Αγκόλι, όπως και στο 30’ ο Γεωργίου.

ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ (Γιώργους Γεωργουλόπουλος) Μπότος, Μπαλωμένος, Μπουγιούκος, Ζίζηλας (80’ Κούρτι), Ανδρίκος, Γεωργίου (71’ Ρούπι), Ψαρράς (65’ Μυρσίνας), Χέλμης, Γκούγκας (78’ Κουλουμπάρδης), Γεωργουδάκης, Μπουντίβας,

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Χρήστος Βλάχος0: Σύρακας, Βλάχος, Κουστουμπάρδης (85’ Παγώνης), Ε. Κουτσογκίλας, Κούκος, Αγκόλι, Σταμάτης, Μπαλαχτσής (75’ Π. Κουτσογκίλας), Στεργιώτης, Βλογιαννίτης (32’ Κανδρεράκης), Παπουτσής (60’ Μήτρου).