Γ΄ Ε.Π.Σ.Π.

Πολυκράτης- ΑΕ Χατζηκυριακείου 1-2

Αν και έμεινε πίσω στο σκορ η Αθλητική Ένωση Χατζηκυριακείου έκανε την ανατροπή στην επανάληψη και επιβλήθηκε του φιλότιμου Πολυκράτη με 2-1.

Οι γηπεδούχοι προηγηθήκαν με τον Γιαννακόδημο στο 26′, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο ξέμειναν από δυνάμεις, κάτι που εκμεταλλεύτηκε η ομάδα του Παύλου Πλαφαδέλλη, που γύρισε το ματς με γκολ των Καραμπάσης( απευθείας κόρνερ 74′) και Μίντσεβ(84′) και πέτυχε την πρώτη της νίκη στο πρωτάθλημα.

Διαιτήτευσε ο Αντωνόπουλος

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ: Κοτσομπίνας Χ., Ξενιτέλης(63′ Σούτογλου), Μπίντζος, Αρβανιτάκης, Βάλλας(70′ λ.τρ. Βλαχούρας), Σερέτης, Λάλας, Λιβάνιος Θ.(70′ λ.τρ. Κουτσομπίνας Π.), Λιβάνιος Π., Δρυγιαννάκης, Γιαννακόδημος.

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ: Τσιάμης, Ταγαρούλιας(65′ Μίντσεβ), Σέκα, Νίνος, Παπαδόπουλος, Κατσανέας, Δρόσος(65′ Γιαννίκος), Καραμπάσης, Τσρεγκούνης, Αλιάσι, Μπάνος(46′ Μπάλιας).