Σε τρίλεπτο ο Αετός Κορ “μάδησε” τον Μαύρο Αετό

4-0 το σκορ

Μόνο ένα ημίχρονο άντεξε ο Μαύρος Αετός . Ο Αετός Κορυδαλλού σαρωτικός στην επανάληψη νίκησε με 4-0 μέσα στις Σιταποθήκες . Οι φιλοξενούμενοι ήταν σαφώς ανώτεροι στο α’ μέρος χωρίς όμως να σκοράρουν στο α’ μέρος . Στο 20′ είχαν δοκάρι με τον Γεωργιόπουλο .Στο ξεκίνημα της επανάληψης σημείωσαν τρία γκολ μέσα σε τέσσερα λεπτά ( !!) με τους Μακρή 46′, Σιδηρόπουλο 47′ , Μάναλη Γ. 49′ για να κλείσει το σκορ στο 85′ ο Μούτσας .

Στο 65′ ο διαιτητής Αργύρης απέβαλε τον Τριαντάφυλλο ( 2η κίτρινη)

Μ. ΑΕΤΟΣ: Χάλαρης, Βούλγαρης, Μηλιός, Πέρρος, Τζίτζηρας, Εγκιάν, Κανάκης( 88′ Μικέλης) Σαραντάκος, Ιωαννίδης Θεολόγου( 81΄Γαρυφαλλίδης) Παπαλεξάνδρου( 80′ Κιούσης

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ.: Γεωργόπουλος, Γκάνι, Μακρής, Μελάς, Μπερίσα, Μπούκης( 40′ λ.τρ Σιδηρόπουλος) Γεωργιόπουλος( 80′ Μαυρέλος) Αλεξόπουλος, Μάναλης Γ. Μούτσας , Πύρρος( 46′ Τριαντάφυλλος ).

Ρεπορτάζ: Αντώνης Δαρζέντας