Ε.Π.Σ.Α

Στην παράταση η Αγία Παρασκευή 1-0 τον Ολυμπιακό Λιοσίων

Σε ένα ματς που κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον μέχρι τέλους η Αγία Παρασκευή νίκησε με 1-0 τον Ολυμπιακό Λιοσίων στην παράταση.

Το 90λεπτο βρήκε τις δύο ομάδες ισόπαλες χωρίς τέρματα. Το μοναδικό τέρμα πέτυχε στο 115’ με σουτ ο Κραψιτης. Στο 120’ αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Λαζόπουλος.

Διαιτητές της αναμέτρησης ήταν οι Ψαρίδης, Μητράκος και Μαραθωνίτης.

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: Μαλιαρίτσης, Αθανασίου, Ζαμάνης (46’ Τριανταφυλλίδης), Κολλινιάτης, Χατζίου, Σταμούλης (68’ Δημογιάννης), Λαζόπουλος, Μπουτσικάρης, Μπόλης, Τσοπανάκος (59’ Κραψίτης), Καρούντζος (90’ Ψαραδέλης).

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ: Μυλωνάς, Μπεκιάρης (46’ Βιτωράτος), Νταφόπουλος, Λάλα, Τσουκαλάς, Φραγκόπουλος, Μιχάλης (80’ Σταυρόπουλος), Πατέλης (60’ Κ. Παπαδόπουλος), Σιούτης, Καριατλής, Γεωργόπουλος (46’ Λαμπρόπουλος).