Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Στο “Χ” Αήττητος Σπάτων με Γέρακα

0-0 το ματς

Δεν ανέδειξε νικητή η αναμέτρηση ανάμεσα στον Αήττητο και τον Γέρακα, καθώς οι δυο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες χωρίς τέρματα. Στο α’ μέρος οι γηπεδούχοι πατούσαν καλύτερα στο γήπεδο, όμως δεν μπόρεσαν να αξιοποιήσουν τις ευκαιρίες που δημιούργησαν.

Στην επανάληψη, ο Γέρακας ισορρόπησε, έφτασε κοντά στο γκολ όμως τελικά δεν κατάφερε να βρει. δίχτυα, με αποτέλεσμα το 0-0 να μείνει μέχρι τέλους. Για τους φιλοξενούμενους αποβλήθηκε στο 90′ ο Κρητικός με δεύτερη κίτρινη, ενώ για τους «πράσινους» την άγουσα για τα αποδυτήρια πήρε ο Καλούδης στο 3′ των καθυστερήσεων.

Διαιτητής ήταν ο Βακκάς με βοηθούς τους Γιαλούρη και Οικονόμου.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ (Τσέπας): Χατζηφώρος, Μαγκλάρας, Μαγκουσοχατζάκης, Καλούδης, Γκερδούκης, Κολάγκι, Φράγκος, Τσαμουρτζής, Φυτιλής (67′ Λάππας), Μικόνι (77′ Σταύρου), Μασκλαβάνος.

ΓΕΡΑΚΑΣ (Τσαγδής): Γαβαλάς, Ζώης, Δημητριάδης, Καλλής, Καρλατήρας, Βούρλας, Μπερέτης (89′ Γεωργόπουλος), Βάρδας, Πελέκης (84′ Τσαδήμας), Μαργιέτης (63΄Κρητικός), Δελάρδας.

Ρεπορτάζ: Κυριάκος Παντζαρίδης