5ος Όμιλος

ΣΥΝΚΑ-Νεάπολη 4-0

Με μια εμφατική νίκη έκλεισε την χρονιά η ομάδα του ΣΥΝΚΑ που επικράτησε με το ευρύ 4-0 της Νεάπολης. Χαρακτηριστικό είναι το γεγονός ότι και τέσσερα τέρματα της αναμέτρησης σημειώθηκαν στην επανάληψη. Το χορό των γκολ άνοιξε ο Φουκαράκης στο 55΄’ για να έρθει δύο λεπτά αργότερα ο Σινκ να διπλασιάσει τα τέρματα της ομάδας των Χανίων. Ο Μποτωνάκης ανέβασε το δείκτη του σκορ σε 3-0. Το τελικό 4-0 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις με τον Τσίτα. Οι συνθέσεις των ομάδων

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ : Βλαχάκης (47’ Βροντάκης), Βασιλάκης, Βαρδάκης (75’ Τσοντάκης), Καρβουνιάρης, Λαμπάκης, Φουκαράκης, Κυτράκης, Νικόλτσης (75’ Αργυρουδάκης), Μποτωνάκης, Σινγκ (81’ Μαρκουλάκης), Τσίτας.

Νεάπολη : Φαϊτάκης, Νάνο (40’ λ. τρ. Ξιλάι), Χρηστάκης, Ζανταλής, Κωνσταντίνου, Βλαχάκης, Τσακάνι, Νοκάι, Πεταυράκης, Βασιλόπουλος (59’ Μπιτζανάκης), Ρογδάκη.