Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Τρία στα γρήγορα η Μαρκό τον Άρη Βούλας

2-0 στο δεκάλεπτο

Με το ευρύ 3-0 επικράτησε η Μαρκό του Άρη Βούλας και παραμένει στις υψηλές θέσεις της βαθμολογίας.

Οι γηπεδούχοι μόλις στο 9′ λεπτό προηγούνταν το σκορ με 2-0. Στο 4′ ο Αγγελάκης πέτυχε το 1-0, ενώ πέντε λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του κάνοντας και τα προσωπικά του τέρματα δύο. Στο 31′ ο Καλανιώτης με σουτ σημάδεψε το δοκάρι του Καναγκούλια. Στο β’ ημίχρονο το Μαρκό συνέχισε να πιέζει και κατάφερε να πετύχει και τρίτο τέρμα στο 61′ με το Κοντογιάννη.

Καλός ο διαιτητής Βλάχος.

ΜΑΡΚΟ: Γεοργιάννης, Λάππας, Λιούμης, Μεγαγιάννης, Κοντζιάς, Τσώνης Ν., Τσώνης Θ., Ντίνος (46′ Γκίκας), Αγγελάκος, Κοντογιάννης (75′ Δρόσος), Καλανιώτης (70′ Φιωτάκης)

ΑΡΗΣ: Καναγκούλιας, Θεμελίδης (62′ Κιβισαία), Αντάρτης, Καβάσης, Χρυσοσπάθης, Βεζιάϊ, Διγενής, Σταθόπουλος (65′ Πολυχρονιάδης), Μανταλόζης (77′ Τσολεκάκης), Παππάς, Χριστόπουλος

Ρεπορτάζ: Κυριάκος Παντζαρίδης.