Τρία στα τρία ο ΑΟ Καραβάς, 2-0 το Νέο Ικόνιο

Τα… χρειάστηκε ο Καραβάς που για 80 λεπτά τα έβρισκε σκούρα απέναντι στο ψυχωμένο Νέο Ικόνιο, ωστόσο πήρε τη νίκη με 2-0 και… τρίτωσε τις επιτυχίες του. Οι γηπεδούχοι ήταν αξιόμαχοι ωστόσο σε μια στατική φάση ο Ζότο (80’) έκανε το 0-1 για να έρθει ο Μπουρντένης ένα λεπτό αργότερα και να διαμορφώσει το τελικό σκορ.

Διαιτήτευσε ο Ζησιμόπουλος.

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ: Χιώτης, Μανώλης (69’ Αράπι), Παπασταθόπουλος, Λαγάνης, Στάνκογλου, Μπαϊμπάκης, Ζαρίφης (56’ Κοντογεώργης), Καλλέργης, Παπαϊωάννου (77’ Σταυράκογλου), Καραγιαννίδης (77’ Πασσαλής), Λιώσης (69’ Βατίστας).

ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ: Μπαντίκος, Γκούμας (46’ Παυλίδης), Τσίνα, Ντούμπερετ, Κουτσοποδιώτης, Τζαφέρι (63’ Νικολόπουλος), Αγγελόπουλος, Σούφλας (71’ Μπουρντένης), Αρβανίτης, Ηλιάδης (63’ Καραβός), Ζότο (85’ Μάτσης).