Τρίγλια Ραφήνας-Ηλυσιακός (Live 1-0 ΤΕΛΙΚΟ)

Η ιστοσελίδα www.stoplekto.gr θα βρίσκεται το απόγευμα της Κυριακής (24 Ιανουαρίου) στην Ραφήνα για να σας μεταφέρει ζωντανά την εξέλιξη του αγώνα ανάμεσα στην Τρίγλια και τον Ηλυσιακό στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής. Μείνετε συντονισμένοι για να μαθέτει πρώτοι απ’ όλους τι θα συμβεί στο κρίσιμο αυτόν αγώνα.

ΡΟΗ

4′ Σουτ του Καραδεμητρου η μπαλα αουτ

10′ Σουτ του Καραδεμητρου η μπαλα αουτ και πάλι

13′ Σουτ του Κόντι δεν βρίσκει στόχο

15′ Φαούλ με τον Κόντη η μπάλα αρκετά άουτ

16′ Σουτ από μακρινή απόσταση του Μέξη με τον Λέτσο να μην ανησυχεί

17′ Ο Θανόπουλος βγήκε μόνος του απέναντι στον Λέτσο, όμως η σέντρα σουτ που επιχείρησε δεν βρήκε στόχο. Καλη φαση για τον Ηλυσιακό

27’Φαουλ Καραδέμητρου ο Σηφάκης με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει

35′ Φάουλ του Θανόπουλου η μπάλα στο δοκάρι του Λέτσο και καταλήγει έξω

41′ Οι γηπεδούχοι ανοίγουν το σκορ. Μετά από έμμεσο που κέρδισε η Τριγλία, Ο Δάρρας μετά από ωραίο κομπίνα έστειλε τη μπάλα στο ‘Γ’ του Σηφάκη  γράφοντας το 1-0.

Στη φάση αυτή, ο διαιτητής Πατεμτζής υπέδειξε παράβαση θεωρώντας ότι ο τερματοφύλακας του Ηλυσιακού, Σηφάκης έπιασε τη μπάλα αντικανονικά μετά από γύρισμα συμπαίκτη του.

46′ Σουτάρει ο Ιωάννου η μπάλα καταλήγει στα χέρια του Λέτσου

47′ Σουτ του Κάρδαρη η μπάλα με ευκολία στα χέρια του Σηφάκη

50′ Μεγάλη φάση για τον Ηλυσιακό. Ο Μέξης σένταρε αφού μπήκε στην περιοχή από δεξιά, όμως ο Γκουτσούλας με κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής έστειλε τη μπάλα άουτ

62′ Ο Μανδύλης βρίσκει στην πλάτη της άμυνας τον Παπαδόπουλο, όμως το σουτ του τελευταίο βρίσκει σε ετοιμότητα τον Σηφάκη που απομακρύνει τη μπάλα σε κόρνερ

80′ Ο Καραδέμητρος εκμεταλλεύτηκε το λάθος στην άμυνα του Ηλυσιακό, όμως το σουτ που έπιασε βρήκε σε ετοιμότητα τον Σηφάκη.

90′ φωνές Ηλυσιακού θεωρώντας ότι έπρεπε να δοθεί πέναλτι στον Κατσιγιάννη.