Α΄ Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

Τριγλία Ραφήνας – Παλλαυρεωτικός 4-5

Φιλική ήττα με σκορ 5-4 γνώρισε η ομάδα Τριγλίας στον σημερινό εντός έδρας αγώνα, κόντρα στον Παλλαυρεωτικό.
Το πρώτο ημίχρονο βρήκε την Τριγλία να κερδίζει με 2-0 με σκορερ τους Παπαδιονυσίου και Βασίλη Βίλα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο κ. Παπακωστούλης προχώρησε σε πολλές αλλαγές, με συνέπεια να πέσει ο αγωνιστικός ρυθμός της ομάδας , πράγμα που έδωσε στον Παλλαυρεωτικό την ευκαιρία να πάρει τη νίκη.
Σκόρερ στο δεύτερο ημίχρονο για την Τριγλία ήταν ο Τάσος Παπαδιονυσίου και Κώστας Τσούκας.
Παρόλο το αποτέλεσμα ο κ. Παπακωστούλης έβγαλε πολλά χρήσιμα συμπεράσματα για την ομάδα  και ειδικά από τους παίκτες της Κ18 που χρησιμοποίησε, γεννηθέντες το 2003 και 2004.

Τον αγώνα για την Τριγλία ξεκίνησαν οι: Κόρμπας, Τζίτζης, Μεϊμάρογλου, Νταής, Αρβανιτίδης,  Καραγιάννης, Τσούκας Ι.,
Βίλα, Παπαδιονυσίου, Ζαφειρόπουλος, Σένε.
Επίσης αγωνίστηκαν και οι : Σαράκης, Ναζεράϊ, Χατζόπουλος, Δερβισόπουλος, Πετράκης, Κονταρινης, Τσούκας Κ, Κουμουτσέας, Δελαπόρτας, Καράσι.