Τσίμπησε βαθμό στο τέλος το Ρουφ

Δόξα Βύρωνα και Ρουφ αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 στο Βύρωνα. Το παιχνίδι ήταν αμφίρροπο και έπρεπε να μπούμε στο τελευταίο δεκάλεπτο για να σημειωθούν γκολ. Αρχικά, οι κυανόλευκοι άνοιξαν το σκορ στο 82′ με κεφαλιά του Λέσι αλλά στο 93′ ο Κώτσι εκμεταλλεύτηκε τη σέντρα του Γαλάνη και με κεφαλιά ισοφάρισε σε 1-1, πετυχαίνοντας ταυτόχρονα το δεύτερο γκολ του στη δεύτερη του εμφάνιση.

Διαιτητές: Γεωργής, Κοσμάς, Κουτσόγιαννος.

Δόξα (Λ.Σμυρνής): Μουκέας, Αγγελακόπουλος, Ψωμάς, Τζανετής, Γκουντελίτσας, Σκούρας, Μπεκατώρος, Καλύβας (69′ Σαλέμ), Λέσι, Ρόγκας (46′ Μαυρομάτης), Βασιλογιάνννης (80′ Βιτωράτος).

Ρουφ (Β.Τσαβαλιάς): Κουνάδης, Γιάνκολο, Καραβίδας, Καραμπάς, Τριανταφυλλίδης (90′ Ακαρέπης), Βαμβακερής, Φωτόπουλος (65′ Γαλάνης), Χατζημιχάλης, Κολοφώτης, Λεπτάκης (78′ Ρίζος), Κώτσι.