Χορταστική ισοπαλία ο Απόλλων Χαλανδρίου με ΑΟ Περιστερίου (2-2)

Σε ένα χορταστικό ματς όπου οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο υπεροχής, Απόλλων Χαλανδρίου και ΑΟ Περιστερίου ήρθαν ισόπαλοι με 2-2.
Οι γηπεδούχοι ήταν ανώτεροι στο πρώτο ημίχρονο και με δύο γκολ του Μήτρου στο 32′ και στο 39′ προηγήθηκαν με 2-0. Μπροστά στο φάσμα της ήττας οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν και αφού αρχικά στο 50′ ο Θεοδώρου μείωσε σε 2-1, στο 72′ ο Λειβαδάς διαμόρφωσε το τελικό 2-2.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (Χρήστος Βλάχος): Καλλιαμπάκος, Παπαδάκης, Νούσης (62′ Παπαθανάσης), Ψάλλας, Παστρικός, Αγκόλλη, Κούτσιας (89′ Μότσιος), Λέλεκας (62′ Κανδεράκης), Χαραλάμπους (79′ Καλημέρης), Μήτρου (62′ Παγώνης), Αλεξανδρής.

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ( Αλβέρτος Παπαδάκης): Τσιώσης, Λέτσι, Τρόκα, Μπούζας, Σετελλάρι, Κλωνάρης, Ρίζος (46′ Καρακωνσταντής), Καλάμης (65′ Λαναράς), Θεοδώρου (81′ Ζιάμπρας), Λειβαδάς, Νένδος.