Connect with us

Υποδομές

26/8 ξεκινούν τα τμήματα Κ16 και Κ18 της Καλλιθέας

Published

on

Το Διοικητικό Συμβούλιο του Γ.Σ. Καλλιθέα και ο Τεχνικός Διευθυντής της Ακαδημίας ποδοσφαίρου Γιάννης Χατζηράπτης ενημερώνουν τους γονείς και τους αθλητές του εφηβικού τμήματος (Κ18), καθώς και του παιδικού τμήματος (Κ16) για την έναρξη της προετοιμασίας των τμημάτων την Δευτέρα 26 Αυγούστου και πιο συγκεκριμένα :

(Κ18) Οι αθλητές του συλλόγου γεννηθέντες τα έτη 2001, 2002 και 2003, θα δώσουν το παρόν την Δευτέρα 26 Αυγούστου 2019 στο Δημοτικό Γήπεδο ποδοσφαίρου Τζιτζιφιών στις 15:00. Προπονητής του τμήματος θα είναι ο Μάκης Σαμιώτης, κάτοχος διπλώματος UEFA B, βρίσκεται στο σύλλογο από την περίοδο 2017-2018 και παλαιότερα έχει διατελέσει προπονητής και γυμναστής σε συλλόγους όπως Εθνικός Πειραιώς, Αναγέννηση Μοσχάτου, Άγιαξ Ταύρου, τόσο σε επίπεδο υποδομών όσο και σε ανδρικά τμήματα.

(Κ16) Οι αθλητές του συλλόγου γεννηθέντες τα έτη 2004 και 2005, θα δώσουν το παρόν την Δευτέρα 26 Αυγούστου 2019 στο Δημοτικό Γήπεδο ποδοσφαίρου Τζιτζιφιών στις 16:30. Προπονητής του τμήματος θα είναι ο Ιάκωβος Χατζηράπτης, κάτοχος διπλώματος Uefa A και Uefa A Elite Youth, και έχει διατελέσει προπονητής στην Ακαδημία ποδοσφαίρου του Ολυμπιακού από το 2014 έως το 2019.

Όσον αφορά τα τμήματα Κ14, Κ12, Κ10 και Κ8, ανακοινώνεται ότι η έναρξη της αθλητικής σεζόν και των προπονήσεων, θα είναι τη Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου και την ερχόμενη εβδομάδα θα κοινοποιηθεί νεότερη ανακοίνωση με περισσότερες λεπτομέρειες και ωράρια.

Τέλος, η Διοίκηση της Καλλιθέας θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά την οικογένεια Τσιριγώτη, καθώς και τη διοίκηση του Ιωνικού για την άψογη φιλοξενία που έτυχε η ομάδα μας στη μεταξύ μας φιλική αναμέτρηση της Κυριακής και τους ευχόμαστε να επιτύχουν του στόχους τους στη νέα ποδοσφαιρική περίοδο.

Ε.Π.Σ.Α.Ν.Α.

ΕΠΣΑΝΑ -Κλήσεις προεθνικής Κ14

Published

on

ΕΠΣΑΝΑ - Α΄κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ

Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) την Δευτέρα 18/11/2019 και ώρα  16.30 στο γήπεδο Παιανίας για προπόνηση.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 ΛΑΔΕΡΟΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
2 ΝΤΡΟΜΑΚΑΣ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
3 ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ Γ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
5 ΓΚΙΟΥΡΝΤΟΥΜΙ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
6 ΒΟΥΤΟΥΝΑΣ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
7 ΚΟΤΣΙΑΒΕΛΟΣ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
8 ΛΑΡΟΥΣΗΣ Σ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
9 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΓΕΡΑΚΑΣ
10 ΣΙΔΕΡΗΣ Δ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
11 ΤΡΙΚΑΙΟΣ Α ΔΙΟΝΥΣΟΣ
12 ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
14 ΑΡΕΤΑΚΗΣ Κ ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
15 ΤΡΙΜΗΣ ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ
16 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
17 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
18 ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
19 ΓΚΟΥΡΜΠΑΝΗΣ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
20 ΓΚΙΝΗΣ Σ ΚΑΛΥΒΙΑ
21 ΠΩΧΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
22 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
24 ΜΟΡΦΩΠΟΥΛΟΣ ΟΛΥ.ΒΑΡΗΣ
25 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
26 ΡΕΦΕΝΕΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
27 ΖΑΧΟΣ Θ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
28 ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
29 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
30 ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ
31 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΟΥ

Continue Reading

Ε.Π.Σ.Α

ΕΠΣΑ – Προσκλήσεις ποδοσφαιριστών Μικτών

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-14

Την ΤΡΙΤΗ  19/11/2019 και ώρα 15:00, καλούνται στο γήπεδο ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ με την ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΣΟΥΡΙΔΗΣ (ΡΟΥΦ), ΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ, ΒΟΤΣΙΟΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ),

ΧΡΗΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ (Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗΣ, ΜΠΕΒΑΡΔΟΣ, ΚΟΡΡΕΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ),

ΜΠΟΥΡΗΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΝΤΟΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΜΠΑΤΟΣ (ΙΑΣΩΝ),

ΚΑΜΠΙΩΝΗΣ, ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ (ΧΑΛΑΝΔΡΙ), ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ (Α.Ε.Κ.), ΜΑΡΚΟΥ (Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ),

ΛΙΟΠΥΡΗΣ, ΧΡΗΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΡΑΧΩΝΕΣ), ΓΑΖΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ),

ΚΟΛΙΜΑΤΣΗΣ, ΛΑΛΙΩΤΗΣ, ΖΚΕΡΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ),

ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ), ΠΕΤΡΟΥΤΣΑΤΟΣ (Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ), ΜΠΑΖΕ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ),

ΛΙΑΠΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΚΑΤΣΙΧΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.),

ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ, ΖΑΜΠΟΥΡΑΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ).

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-12

Την ΤΡΙΤΗ  19/11/2019, καλούνται για ΦΙΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ στο γήπεδο ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):

Α’ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ 14:30

ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ (ΙΑΣΩΝ), ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ (ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΣΑΜΑΛΙΔΗΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ),

ΞΕΝΟΣ, ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ), ΡΑΠΤΗΣ, ΣΟΥΖΙΟΥ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ),

ΚΩΤΣΙΟΡΗΣ (ΜΕΛΙΣΣΙΑ), ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ), ΚΛΗΜΑΘΙΑΝΟΣ (ΠΑΠΑΓΟΣ),

ΨΥΧΟΓΙΟΣ (ΣΟΥΡΜΕΝΑ), ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΣ (ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΣΕΨΑΣ, ΜΟΥΡΤΖΙΝΟΣ (Α.Ε.Κ.).

Β’ ΓΚΡΟΥΠ. ΩΡΑ 15:30

ΤΑΣΣΗΣ (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ), ΠΟΝΗΡΟΣ (ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΒΡΑΚΑΣ (ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ),

ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ (ΚΟΡΩΝΙΔΑ), ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ), ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ (ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ),

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ, ΓΚΙΚΛΑΣ, ΚΑΛΤΣΗΣ (Α.Ε.Κ.), ΦΛΩΡΟΣ (Α.Ο. ΙΛΙΟΥ), ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΜΑΤΕΡΟ),

ΜΑΥΡΙΚΟΣ (ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ), ΓΚΡΕΜΟΥΤΗΣ (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ), ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ (ΧΟΛΑΡΓΟΣ),

ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ), ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ (ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ).

Continue Reading

LIKE