Connect with us

stoplekto

Οι διαιτητές των αγώνων κυπέλλου ΕΠΣΠ

Published

on

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(1η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ώρα Διαιτητές
1. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 17:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
2. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
3. ΘΗΣΕΑΣ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 17:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
4. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 17:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
5. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 17:30 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 17:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
7. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΑΙΓΙΝΑΣ Κυριακή 11:15 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ .)
8. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 11:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
9. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 11:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
10. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 11:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΔΟΥΛΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
11. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 11:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ .)
12. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 11:30 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
13. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 11:30 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΤΣΑΝΟΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)
14. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 17:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΟΥΡΗΣ .)
15. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 17:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)
16. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 17:00 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
17. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
18. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 17:00 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)

Advertisement

stoplekto

Ανανεώσεις στη Λαμπερή Ελευσίνας

Published

on

Τρεις ακόμη παίκτες επέκτειναν τη συνεργασία τους και για την επόμενη χρονιά στη Λαμπερή Ελευσίνας. Ο λόγος για τα αδέλφια Δημήτρη και Μάριο Δρούγου, που αποτελούσαν πέρσι τη «ραχοκοκαλιά» της αμυντικής γραμμής, καθώς επίσης και ο κεντρικός χαφ Θωμάς Μπόνο.

Η διοίκηση της Λαμπερής βρίσκεται πάντα σε συνεννόηση με τον προπονητή Γιάννη Παναγιώτου, ώστε να γίνει ο κατάλληλος σχεδιασμός ενόψει της συμμετοχής της ομάδος στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας, που ανήλθε.

Continue Reading

stoplekto

Τέλος και ο Λ. Ρόδης από τη Ζωφριά

Published

on

Παρελθόν από τη Ζωφριά αποτελεί και ο Λεωνίδας Ρόδης. Ο 22χρονος στόπερ έλυσε τη συνεργασία του με την ομάδα της Φυλής και πλέον αναζητεί τη συνέχεια της καριέρας του.

Ο ταλαντούχος αμυντικός έχει ακόμα αγωνιστεί σε Ακράτητο, Θρασύβουλο, καθώς και από τις Ακαδημίες Πανελευσινιακού, του Πανιωνίου και του Θρασύβουλου.

Continue Reading

LIKE