Connect with us

A' Ε.Π.Σ.Α.

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ

Published

on

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΡΟΥΦ

 

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

 

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΡΟΥΦ

 

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

 

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ

 

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΡΟΥΦ

 

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ

 

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΡΟΥΦ

 

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ

 

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ

 

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ

 

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ

 

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

 

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ

 

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

 

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ

 

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

 

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ

 

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΠΑΠΑΓΟΣ

 

23η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ

 

24η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ

 

25η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ

 

26η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

27η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΡΟΥΦ

 

28η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ – ΧΑΪΔΑΡΙ

 

29η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΡΟΥΦ

 

30η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΡΟΥΦ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ

A' Ε.Π.Σ.Α.

Τέλος ο Πέττας από τον Χαραυγιακό

Published

on

Ελεύθερος να διαπραγματευτεί το μέλλον του με ομάδα της αρεσκείας του είναι πλέον ο Ηλίας Πέττας.

Ο ικανότατος άσος έλυσε τη συνεργασία του με τον Χαραυγιακό και πλέον αναζητάει τον επόμενο σταθμό της καριέρας του.

Ο Πέττας λόγω των υποχρεώσεων που έχει με τη στρατιωτική του θητεία δεν θα μπορεί να συμμετέχει στις υποχρεώσεις του συλλόγου με αποτέλεσμα να αποδεσμευτεί από τους νερατζούρι. Ο Πέττας με θητεία σε Τράχωνες (Γ Εθνική), Ηλυσιακό (Γ’ Εθνική), Άγιαξ Ταύρου (Δ’ Εθνική), Κύπρο Κορυδαλλού ( Α ΕΠΣ Πειραιά), Φωστήρα (Γ’ Εθνική) είναι δεδομένο ότι δεν θα αργήσει να βρει το νέο ποδοσφαιρικό του σταθμό.

Continue Reading

A' Ε.Π.Σ.Α.

Κουνέλης: «Καλώ τον κόσμο του Χαραυγιακού στο γήπεδο»

Published

on

Με τοποθέτηση του ο αντιπρόεδρος του Χαραυγιακού, Βαγγέλης Κουνέλης, απεύθυνε κάλεσμα στον κόσμο για το ματς της πρεμιέρας με τον Θρίαμβο Χαϊδαρίου.

Ο ικανότατος παράγοντας αφού τόνισε ότι ο στόχος της ιστορικής ομάδας αποτελεί η επιστροφή στην Γ’ Εθνική, ζήτησε από τους φίλους της ομάδας να στηρίξουν από την αρχή την προσπάθεια της διοίκησης και του ποδοσφαιρικού τμήματος.

Αναλυτικά, το σχόλιο του

«Καλώ τον κόσμο του Χαραυγιακού να δώσει βροντερό παρών την Κυριακή με αντίπαλο τον Θρίαμβο Χαϊδαρίου. Ο στόχος της ομάδας έχει οριοθετηθεί: Η άνοδος είναι μονόδρομος για την ομάδα μας. Επίσης καλώ τα μέλη του συνδέσμου «nerrazzuri» να είναι παρόντα στη φετινή χρονιά».

Continue Reading

LIKE