Μοιρασιά στη Ραφήνα

Ισόπαλοι με σκορ 1-1 αναδείχθηκαν Τριγλία Ραφήνας και Νέα Ιωνία σε ένα ματς όπου η ένταση και το πάθος περίσσευαν. Οι γηπεδούχοι μπήκαν δυνατά στο α’ μέρος και κατάφεραν να προηγηθούν στο 32′ με κεφαλιά του Γκία ο οποίος εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο τη σέντρα του Λάσπαντζη. Λίγο πριν το τέλος του ημιχρόνου, ο προσφυγικός σύλλογος απάντησε αφού ο Τύρπος με ωραίο σουτ έκανε το 1-1. Στην επανάληψη, αμφότερες οι ομάδες προπσάθησαν να πετύχουν το τέρμα που θα τους έδινε το προβάδισμα όμως το 1-1 έμεινε μέχρι το τέλος

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ Μένιος, Λάσπαντζης, Γκίκας, Μειμάρογλου, Τσέπας, Σκαφίδας, Κολοκοτρώνης (72′ Κότσι), Μπαντούνας (86′ Σταμπέλος Δ.), Βεστάκης, Χρυσάφης, Λάσκαρης (56′ Ντούμπερετ)

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Παναγιωτόπουλος, Αχμέτ, Ρόππας, Τερλελής, Νταϊφώτη,ς, Καραγιάννης, Καραχάλιος Π. (63′ Σπαγγής), Τύρπος, Χλωρός (90′ Βογατσάς), Μπάρκογλου (82′ Καραχάλιος Α.), Νησαριώτης.